fbpx

איך לבחור רופא להשתלת שיער

עוד בשנת 2017, מחקרים גילו שיש עלייה ניכרת בכמות הגברים המתעניינים בניתוחי מראה ויופי.

בעקבות זאת, אותם החוקרים גילו שניתן לפתח את זה הלאה, ולהציע לקהל הגברי פתרונות לבעיה הקיימת. אותם החוקרים הבינו, שמגיל צעיר המון גברים סובלים מהתקרחות, ולפיכך באו עם פתרון אידאלי ויעיל במיוחד – השתלה והסרת שיער. וכעת, בשנת 2020 ישנה עלייה חדה בהתפתחות הטכנולוגיה. עקב כך, יותר ויותר גברים מתעניינים בהשתלות שיער בארץ ובחו"ל. אבל רגע לפני שאתם קופצים למים העמוקים, תרצו לדעת איך בעצם בוחרים רופא להשתלת שיער? מה כדאי ומומלץ לבדוק לפני.

1) תיק עבודות – תמונות לפני ואחרי

רופא בכיר, או רופא שנחשב כמומלץ, מכבד את הבייבי שלו ואת עצמו בצורה ניכרת. לפיכך, אותם הרופאים מתגאים ומחזיקים בתיק עבודות עמוס ומדהים להפליא. לרוב, תיק העבודות יכלול תמונות של לפני הניתוח ואחריו. תיק העבודות היא הדרך שלנו לוודא שמדובר ברופא מומלץ, ולא אחד שמעוניין רק בכספינו. אחד הפרמטרים לבחירת רופא להשתלת שיער, היא צפייה בתמונות של לפני ואחרי. כך נוכל לקבל תמונה מלאה יותר אודות התוצאות של הרופא, וכמובן לבחון בעצמנו את עבודתו.

2) תעודות הסמכה ורישיונות תעסוקה

תעודות הסמכה הם תעודות שהרופא קיבל עקב לימודיו או על הצטיינות יתרה מגוף ממשלתי מסוים. לעומת זאת, רישיונות הם סוג של נייר המעיד על הסמכתו המקצועית של הרופא הבכיר, ואישור תעסוקתי לפעול במקצוע הנ"ל. חשיבות התעודות והרישיונות הם לא בגדר המלצה, אלה בגדר חובה. אם נבחר ברופא ללא הבדיקות הללו, אנו יכולים להיחשף לעבודה לא מורשית, ולפגיעה בגופנו. במילים אחרות, מדובר ברופא שרלטן או חובבן. עקב כך, רצוי לבדוק ולבקש בצורה יפה את תעודות ההסמכה של אותו הרופא, וכמובן את רישיונות התעסוקה שלו במקצוע. לידיעתכם: בישראל עבודה ללא רישיונות, הוא איסור מוחלט. מדובר על עברה על החוק! לפיכך כל רופא חייב להחזיק רישיונות לעבודה במקצוע. אם נתקלתם ברופא שלא מחזיק את אחד מהדברים הללו, אל תתנו לו לטפל בראשכם מההתחלה.

3) ניסיון מקצועי בהשתלת שיער

בשנים האחרונות ישנם פרמטרים ומתודולוגיות שנבנו במטרה לבחון מוצרים ונותני שירות. עד כה, הפרמטרים האלה הוכחו כבעלי משקל רב. למעשה, הפרמטרים האלה הוכחו כדבר שעוזר לנו לבחור בשירות הטוב ביותר. כאשר נישמע ונלך ע"פ המתודולוגיה הזאת, ברוב המקרים ניפול על רופא מוסמך ומקצועי.

אחד הדברים שאי אפשר לקנות בכסף הוא זמן. כלומר, ניסיון וותק מקצועי בתחום הוא משהו שלא נועד לרכישה. במילים אחרות, הרופא יצטרך להשקיע זמן מכובד מאוד, והרבה זיעה. והתוצאה הסופית, תהיה מדהימה. לאחר 10 שנות ניסיון ויותר, הרופא הבכיר יהיה מסוגל לבצע ניתוחים מורכבים עם אחוזי הצלחה די גבוהים. לעומתו, רופא ללא ניסיון רב לא יוכל לספק את הסיכויים האלה ללא מאמץ כביר.

לפיכך, ניסיון וותק מקצועי בתחום השתלת השיער הוא מאסט. עקב זאת, כל אדם שאכפת לו מהטיפול ומסיכוי ההצלחה, חייב לבחור ברופא עם הוותק והניסיון הרב ביותר. גם אם זה נשמע קלישאתי – זה פשוט עובד.

לסיכום

במאמר שלפניכם פירטנו חלק קטן מהפרמטרים המלאים לבחירת רופא עבור השתלת שיער. תוכלו לבצע את הניתוח גם במדינת ישראל, וגם מחוצה לה. המלצה מאוד חמה מאיתנו, תעשו את הטיפול בטורקיה. הסיבה: סיכויי ההצלחה וניסיון הרופאים הם ברמה אחרת לגמרי. אז איך לבחור רופא מומלץ להשתלת שיער? ובכן, יש לבחור אותו ע"פ שלושת הפרמטרים שציינו, וכמובן לבדוק האם ישנם המלצות נוספות באינטרנט לבחירת רופא. אנו מבטיחים לכם שמדובר בעשרות פרמטרים נוספים, שאותם תוכלו לטפח לחוזקכם, ובסופו של דבר התוצאה שתתקבל – הוא רופא מקצועי שיתאים את הטיפול הטוב ביותר עבורכם. למעוניינים, מידע נרחב בנושא נמצא כאן: https://hashtalot.co.il/

מקווים שהצלחנו לתת לכם את הטיפים הטובים ביותר.

התקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat