fbpx

החלקת שיער אורגנית ביתית

החלקה אורגנית ביתית

החלקת שיער אורגנית ביתית שברוב המקרים נקראת גם החלקה מינרלית, בניגוד לשאר סוגי ההחלקות, אינה מכילה כימיקלים קשים, פורמלדהיד, אמוניה או גופרית וניתן להשתמש בה בבטחה בבית לכל סוגי השיער בנוסחה מתקדמת של תכשירים באיכות גבוהה ובאישור משרד הבריאות, השומרת על שלמות השיער ואף משקמת אותו.

ניתן לצבוע את השיער או אפילו לחדש אותו מיד לאחר הטיפול וזאת משום שלא נעשה בשיער תהליך שעלול לפגוע בבריאותו ו/או להגביל אותך באי אילו שינויים נוספים שהיית רוצה לעשות לאחר מכן.
שהשיער נשאר חזק משום שקשרי הגופרית לא נשברו בתהליך אלא עברו שינוי קבוע, לשיער חלק ומבריק.

רכיבי פורמולת ההחלקה האורגנית

החומר הפעיל בפורמולת ההחלקה האורגנית קרוי: חומצה גליקולית אשר מיוצרת לרוב מקני סוכר. מדובר על סוג חומצה אשר משתמשים בה לא פעם גם עבור טיפולי פנים קוסמטיים. החומצה המדוברת איננה פוגעת בלחות השיער. מעבר לכך, הפורמולה של ההחלקה האורגנית כוללת לא מעט מרכיבים מזינים כגון: שמן ארגון, שמן דקלים, שמן שיאה קקאו, חלבון אורז, ויטמין אי, אומגה 6 וכן קרטין לצורך חיזוק השיער.

החלקת שיער אורגנית היא החלקה מינרלית

החלקת שיער מינרלית נקראת גם החלקה אורגנית טבעית ואינה מכילה פורמלין או כל חומר כימי אחר. בהחלקה יש חומר מחמצן וזאת בגלל שתפקיד החמצן לפתוח את השיער כדי לאפשר לקראטין (שהוא בעצם החלבון) להכנס למבנה השיערה ולהתמזג בתוכה.

החימום שנעשה על ידי מחליק השיער עוזר ומסייע בסגירת השיער לכן כאשר עושים החלקת שיער הוא משנה את גווניו לצבע בהיר יותר.

ישנם המון סוגי החלקות שיער בכל מיני רמות חמצון, לכן יש לבדוק ולקרוא על החלקת השיער שאתם הולכים לעשות ולחפש החלקות שרמת החמצון שלהם נמוכה כמה שיותר. ככל שיש ריכוז גבוה של חמצן הנזק לשיער יהיה גדול יותר. צבע השיער משתנה בגלל רמת החומציות הגבוה של החלקת השיער כמובן שעדיף החלקה אורגנית או החלקה מינרלית שהם זהות לחלוטין ושרמת החומציות בהחלקה תהיה הכי נמוכה כך תשמרו על שיערכם .

לאחר החלקות שיער רצוי מאוד להשתמש במוצרי טיפוח איכותיים כמו מסיכת שיער המעושרת בקרטין טהור וזאת בגלל שתפקיד ההחלקה לפתוח את השיער  ולחדור לתוך שכבת הדרמיס.

נשים ממליצות להשתמש בהחלקת שיער ביתית של פראדה מבית style4hair העשויה מחומרים אורגניים עם אחוז גבוה של קרטין בתרכובת ורמת החמצון שלה הנמוכה ביותר.

אנו ממליצים גם להשתמש במוצרי טיפוח לאחר החלקת השיער המעושרים בקרטין וזאת בשביל לשמור על שיערך בריא ויפה.

10 היתרונות של החלקה אורגנית ביתית:

  1. החלקה אורגנית אינה מסכנת את בריאות שיערך והיא מבוססת על חומצת אמינו ידידותית לשיער ולא על כימיקלים קשים כמו פורמלין ושאר חומרים כימיים שיש בהחלקות פרמננטיות.
  2. מדובר על החלקה אשר מתאימה לכל סוגי השיער ולכל סוגי הנשים. בעוד שהחלקה המבוססת על חומרים כימיים איננה רלוונטית עבור נשים בהריון, הרי שהחלקה אורגנית רלוונטית מאוד עבור כל אישה, לרבות נשים בהריון כמובן לאחר התייעצות עם מעצב השיער שלך.
  3. תוצאות ההחלקה האורגנית אורכות בין 4 ל-8 חודשים. מדובר על פרק זמן משמעותי יחסית בעולם ההחלקות.
  4. החלקה אורגנית היא החלקה המאושרת על ידי משרד הבריאות בישראל וכן על ידי ארגונים רפואיים בינלאומיים.
  5. החלקה אורגנית נחשבת להחלקה משקמת שכן, הפורמולה שבה משתמשים לצורך ההחלקה מכילה ויטמינים, מינרלים, שמנים, חלבונים אשר תורמים לשיקום וחיזוק השיערה, נוגדי חמצון ועוד.
  6. החלקה אורגנית ביתית מתאימה לשימוש עצמאי בבית בעלות נמוכה הרבה יותר מאשר אצל מעצב השיער שלך.
  7. בניגוד להחלקות אחרות, נעשה שימוש בחומר מיוחד לפני שמפעילים את המחליק, כך שאין ריח לוואי ותוכלו אף לנשום אוויר נקי ללא רעלים.
  8. החלקה אורגנית מבטיחה שיער חלק, בעל מראה טבעי ובוהק.
  9. החלקה אורגנית אינה מותחת את השיער או פוגמת במעטפת החיצונית שלו. השיער עצמו נשאר עבה ובמראה טבעי.
  10. החלקה אורגנית אינה יורדת לאחר חפיפות ולא חלה חובה על מי שטופלה בהחלקה זו להשתמש בשמפו שהוא נטול.

טיפ!

על אף שלא חלה חובה על מי שטופלה בהחלקה אורגנית להשתמש בשמפו נטול מלחים, מומלץ להשתמש בשמפו ומסכה ללא מלחים באופן קבוע וזאת על מנת לשמור על בריאות השיער ועל אפקטיביות השיקום.

 


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

החלקות שיער ביתיות ללא פורמלין!

גם באתר : https://organichairsmoothing.co.il/

ובאתר: https://style4hair.co.il/|וואו|

🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 🏆

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat