fbpx

משי כפתרון להחלקת שיער | החלקת משי קראטין ביתית ב-5 שלבים

מה זה משי אורגני?

משי הוא סיב חלבוני המופק מפקעות טוואי המשי. סיביו דקים וארוכים (יכולים להגיע למאות מטרים!) אבל עם זאת חזקים כסיבי פלדה. לחלבון המשי מבנה שטוח – כאשר אור פוגע בו הוא חוזר בזווית ישרה מה שמקנה לו את יכולת הברק המיוחדת.

החלקת שיער קראטין קרטין לשיער

טכניקת עיבוד המשי נחשבה במשך שנים לאחד מהסודות החשובים של האימפריה הסינית. כיום סיבי משי נגישים יותר ומשמשים למטרות רבות כמו רפואה, טקסטיל, טיפוח ועוד. ממחקרים עולה כי מולקולות המשי מחזקות את השיער מהשכבה הפנימית שלו (הקורטקס) עד למעטפת החיצונית (הקוטיקולה);

משי כפתרון להחלקת שיער

חלבון משי מכיל את מרבית חומצות האמינו שמהן מורכבת השערה. הוא מספק לשיער הגנה מפגיעות אקלים ורדיקלים חופשיים באוויר המאיצים בלאי, מעניק לו גמישות וחוזק ואם כל אלו לא הספיקו, הוא גם מוסיף לשיער המון ברק וחיות.

השיער נושא מטען חשמלי שלילי ואילו חלבון המשי נושא מטען חיובי; הניגודיות הזו מובילה את החלבון להקשר לשיער בתהליך אלקטרוסטטי ובכך למלא אזורים פגועים בשיער ולתקן קצוות מפוצלים. כחלק מתכונותיו הטבעיות, סיב המשי יכול לשאת לחות עד פי 3 ממשקלו מה שמקנה לשיער יכולת גמישות גבוהה מאוד.

5 שלבים לביצוע החלקת משי קראטין ביתית

  1. השלב הראשון הוא הזנת השיער בחומר המבוסס על חלבון הקראטין, שמגן על השערה מפני נזקי החום הכרוכים ביישור השיער שיגיע בהמשך.
  2. חופפים את השיער ומשתמשים בתמיסת ההחלקה עצמה, המועשרות בסיבי משי; חומר ההחלקה אחראי על פרוק מבנה השיער – יש לשים לב להנחיות שקיבלת ולשטוף במים בדיוק בזמן הדרוש.
  3. לאחר השטיפה במים חוזרים על התהליך בשנית על מנת להעשיר את השיער במשי. מורחים את חומר ההחלקה ומשאירים למשך הזמן הנדרש, שוטפים במים ומייבשים בעדינות עם פן.
  4. כאשר השיער יבש, עוברים עליו עם מחליק קרמי; החום גורם לשינוי במבנה השערה והצמדות מולקולות המשי לשכבותיו.
  5. בסיום הפעולה, מורחים על השיער חומר קראטין משקם המסייע לשיער 'להתרגל' לצורתו החדשה; לאחר מספר דקות שוטפים במים ומייבשים.

טיפ: לאחר החלקת משי קראטין ביתית מומלץ להשתמש במוצרי טיפוח מבוססים משי וקראטין כדי לשמור על מראה מלא ברק וזהר.

יש לחזור על הטיפול לאחר 3-6 חודשים, תלוי בקצת צמיחת השיער.

למי מתאימה החלקת משי קראטין ביתית?

השיער שלנו עדין מאוד; ישנם גורמים רבים שיכולים להוביל לשבירה, קריעה, יובש, התפצלות ועוד. היתרון הענק של החלקת משי קראטין הוא יכולת השיקום המדהימה שלה וזה כלל לא משנה לאיזה סוג שיער! הפורמולה הייחודית שלה פותחה על מנת לסייע לנשים ברחבי העולם לתקן את נזקי השיער היומיומיים השונים, תוך הענקת ברק, גמישות וחיוניות. החלקת משי קראטין משקמת מתאימה לכל סוגי השיער – החל משיער צבוע ועד לשיער שעבר אפילו החלקה יפנית.

טיפול בשיער שעבר החלקת משי קראטין ביתית

כדי להימנע מעטויות נפוצות שעושות נשים רבות, עקבי בזהירות אחר הטיפים הבאים, הם יסייעו להאריך את חיי ההחלקה במספר שבועות נוספים!

מעכשיו, לאחר כל מקלחת יש לסחוט את השיער היטב מקו האוזן ומטה; שימי לב, לא משורש השערה כדי לא לתלוש אותה.

חפפי אחת ליומיים; פעם בשלושה ימים השתמשי במסכת משי כדי להזין את השיער באופן קבוע. יש למרוח כמות נדיבה ולהמתין לפחות חמש דק' לפני השטיפה, זאת על מנת לאפשר לה לעבוד כמה שיותר.

בעזרת טכנולוגיה אמריקאית מתקדמת, החלקת משי קראטין ביתית תשנה את שיערך, לא משנה אם הוא מתולתל, מקורזל או גלי לשיער חלק כמשי וחזק כפלדה. היא אינה מכילה אמוניה וללא פורמלין; מאושרת לשימוש ביתי על ידי משרד הבריאות הישראלי.


מהיום עושים את כל סוגי החלקות קרטין לשיער בבית בקלות וביעילות!

התקשרי אלינו:  054-7602034

 


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat