fbpx

החלקת שיער ביתית ניופארם

החלקת שיער ביתית ניופארם

במאמר זה אנו מתייחסים להחלקות שיער שאפשר לבצע באופן עצמאי בבית ומתוך שקיפות מביאים לכם את היכולת לקבל את התמונה הכוללת לגבי ביצוע ההחלקה בבית והדרכה צמודה לאורך כל התהליך.

חברת סטייל פור הייר מייצרת ומשווקת את כל סוגי ההחלקות הביתיות מתוך ניסיון וידע מוכחים כדי לספק לך את כל המידע הדרוש לפני שאת בוחרת את ההחלקה שתתאים לשיערך באופן אישי.

החלקת קרטין לשימוש בייתי קיבלה את אישור משרד הבריאות, אינה מכילה פורמלין או חומרים רעילים ומסרטנים ובעלת תקן איכות מחמיר.

למוצר החלקת שיער קראטין ביתית של פראדה (כמו זו המשווקת ברשתות הניופארם וכעת ניתן לרכוש אותה באתר בטל‘ המצויין למטה) יש ריח נעים והוא נמכר בערכה המכילה גם מסכה לשיקום השיער. ההחלקה הזו מתאימה במיוחד לשיער שכבר עבר טיפולים כימיים כמו צבע והחלקות קודמות. עמידות ההחלקה תלויה בסוג השיער ובקצב צמיחת השיער של כל לקוחה.

קרטין לשיקום השיער בהחלקה ביתית

בעקבות המודעות הגבוהה כיום לצורך בתוספי הזנה לשיער בתכשירי טיפוח ובחומרים פעילים להחלקת שיער בגלל פגעי הזמן השואף למראה המושלם יש דרישה גבוהה למוצרי שיקום שיער וטיפוח בעלי תקן איכות מחמיר. צביעת שיער חוזרת ונשנית או החלקות מסוגים שונים כידוע מזיקות לשיער ולכן במוקדם או במאוחר מתעורר הצורך בשיקום מחדש של השיער. החלקת קראטין (או החלקה משקמת) כוללת קראטין שהוא מהמרכיבים החשובים של מבנה השערה. הפורמולה מתחברת למעטפת השערה, מזינה, מצפה אותה בחלבון החיוני לה ומשיבה לשיער את הברק הטבעי שלה. ניתן למצוא קראטין במוצרים כגון: מסכות לשיער, שמפו לשיער, סרום לשיער, אמפולות לשיער ועוד. חשוב לציין שהחלקות קרטין מחליקות את השיער עד שבעים אחוזים בלבד וחייבות ייבוש מלא בכל חפיפה ע"י שימוש במחליק שיער חם (פן) כמה דקות בכל יום.

החלקות קראטין אינן קבועות, מחזיקות לטווח של 3 עד 4 חודשים לאחר מכן יש לחדש את ההחלקה על השיער בשלמותו ולא רק על שורש השערה. בנוסף למוצרי החלקה לשיער ישנם מוצרים נוספים המכילים קראטין לשיקום השיער כמו מסיכת הזנה לשיער. מי שמעוניינת בשיקום שיער בבית עם החלקת קראטין יכולה לפנות אלינו, לקבלת הדרכה לאורך כל התהליך.

לייעוץ והזמנות:

054-7602034

טיפים!

  • לפני ביצוע החלקת שיער בפעם הראשונה כדאי להתייעץ עם מעצב שיער או לפנות אלינו דרך האתר שלנו לקבלת מידע והדרכה על אופן ביצוע התהליך.
  • אופן ההחלקה דומה בכל התכשירים אך כל החלקה יש לבצע על פי סדר פעולות מסוים וחשוב להכיר את שלבי התהליך באופן פרטני.
  • יש להצטייד מראש בכמה כלים שיעשו את ההחלקה קלה יותר לביצוע כמו: כפפות חד פעמיות, קעריות קטנות, מסרק למריחת הפורמולה (מסרק צביעה), פן לייבוש השיער, מחליק שיער חשמלי איכותי וכל ציוד נוסף שנדרש בהתאם להוראות הרשומות על האריזה.
  • לאחר זמן המתנה של החומר על השיער יש לשטוף את השיער היטב כדי להסיר את החומר באופן יסודי.
  • אין להשתמש בשמפו או בחומרים מזינים אלא אם הוראות השימוש מציינות כך, ברוב החלקות השיער השטיפה מתבצעת עם מים בלבד.
  • שיער שעבר החלקה רצוי לטפח ולהזין אותו באופן שיגרתי כדי לשמור עליו בריא ויפה לאורך זמן.

איך עושים החלקה ביתית?           

החלקת שיער בבית אינה מסובכת ודומה לאופן שבו צובעים את השיער בבית באופן עצמאי. כמו בצביעת שיער חשוב לכסות כל שערה עם התכשיר ולא למרוח כמות גדולה מדי על השערות. ישנו הבדל בין צביעה ובין החלקה של שיער והוא המגע עם שורשי השערות, ברוב סוגי ההחלקות אין למרוח את התכשיר על השורשים ישירות אלא במרחק של כסנטימטר מהם.

חשוב לציין שיש סוגי החלקות שיער שרצוי לבצע אותן אצל מעצב מקצועי עד לרכישת ניסיון בתהליך בגלל פרמטרים חשובים במהלך הצביעה, לדוגמא משך זמן השהייה של החומר חשוב הן למראה השער והן לבריאותו, מכיוון ששהייה ארוכה מדי של חומר יכולה לגרום לנזק. נקודה חשובה נוספת היא שטיפת החומר מהשיער, כאשר יש להקפיד על שטיפה יסודית במשך כמה דקות עם שמפו או מים בלבד לפי הוראות התכשיר.

כמו כן, לשימור וטיפוח השיער חשוב מאוד להשתמש במסיכת הזנה ותכשירי טיפוח שמחזקים אותו ושומרים על המראה החלק והיפה שלו. חשוב להימנע מפעולות שגורמות נזק להחלקה. לדוגמא, אין להשתמש בתכשירים שמכילים מלחים לטיפול בשיער שעבר החלקת קראטין או לאסוף את השיער לאחר החלקה יפנית. 

מומלץ לקרוא באתרים השונים, בגוגל, בפייסבוק וביוטיוב על החלקות השיער השונות, ההבדלים בניהן, יתרונות וחסרונות וחוות דעת של לקוחות מרוצים. יש גם סירטונים הממחישים אופן ביצוע החלקת שיער ביתית לסוגיה, טבעית/אורגנית/מינרלית וטיפולי קראטין שונים לשיקום השיער.

 

 

אל תהססי להתקשר

לקבלת ייעוץ חינם

עם מעצב השיער שלנו:

054-7602034

 

 

קראטין לשיקום השיער

החלקות שיער ביתיות ללא פורמלין!

גם באתר : https://organichairsmoothing.co.il/

ובאתר: https://style4hair.co.il/|וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 🏆

 


Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat