fbpx

השתלת שיער – איך בוחרים רופא?

השתלת שיער

מחקרים מראים שיש עלייה ניכרת במס' הגברים המתעניינים בניתוחים קוסמטיים לשיפור המראה

אחת הסיבות השכיחות לצורך העולה בטיפוח ושינוי המראה בקרב גברים היא בעיית התקרחות מגיל מאוד צעיר. כך נולד פתרון יחסית פשוט ומאוד יעיל של השתלת שיער בארץ ובעולם.

מהצד השני של המטבע יש גברים שסובלים משיעור יתר או כאלה שמפתחים גיזרה במכוני כושר ורוצים מראה חלק ואסתטי והצורך שלהם דווקא בהסרת שיער עולה עם הקידמה והמודעות הציבורית ליופי וטיפוח אצל בני המין השני.

השתלות שיער הוא תחום שמתפתח כל הזמן  ולכן כדאי לבדוק עובדות עיקריות לפני שמחליטים.

במאמר זה ננסה לתת כמה טיפים:

1) תיק עבודות – תמונות לפני ואחרי

רופא בכיר בתחום השתלות השיער שנחשב למבוקש בתחומו, לרוב מחזיק תיק עבודות הכולל תמונות של לפני הניתוח ואחריו וניתן לראות המלצות של מטופלים באתר שלו ובקליניקה וכמובן ברשתות החברתיות כמו הפייסבוק והאינסטגרם. תיק העבודות היא אחת הדרכים להתרשם וללמוד על יכולותיו המקצועיות ועל הביקוש שלו בקרב לקוחות פוטנציאליים. כמובן יש לבדוק גם רמת מקצועיות והתמחות לפי התעודות שיש לאותו רופא ולעשות בירור מול המוסדות הרפואיים שבהם הוא עסק.

2) תעודות הסמכה ורישיונות תעסוקה

תעודות הסמכה הם תעודות שהרופא קיבל בהתאם ללימודיו האקדמיים ולתארים שהוא רכש וכמו כן, על הצטיינות ו/או התמחות שעשה מטעם מוסד ממשלתי מסוים. לעומת זאת, רישיונות הם סוג של טופס המעיד על הסמכתו המקצועית של הרופא הבכיר, ואישור תעסוקתי לפעול במקצוע הנ"ל. חשיבות התעודות והרישיונות הם לא בגדר המלצה, אלה בגדר חובה. אם נבחר ברופא שאין בידו תעודות אלו, אנו עלולים לקחת חלק בעבודה שאינה מורשית, ולפגיעה בגופנו. במילים אחרות, מדובר ברופא שרלטן או חובבן.

לידיעתכם: בישראל עבודה ללא רישיונות, היא איסור מוחלט. מדובר על עברה על החוק! לפיכך כל רופא חייב להחזיק רישיונות לעבודה במקצוע. אם נתקלתם ברופא שלא מחזיק את אחד מהדברים הללו, אל תתנו לו לטפל בכם מלכתחילה.

3) ניסיון מקצועי בהשתלת שיער

בשנים האחרונות ישנם פרמטרים ומתודולוגיות שנבנו במטרה לבחון מוצרים ונותני שירות. עד כה, הפרמטרים האלה הוכחו כבעלי משקל רב. למעשה, הפרמטרים האלה הוכחו כדבר שעוזר לנו לבחור בשירות הטוב ביותר. כאשר נישמע ונלך ע"פ המתודולוגיה הזאת, ברוב המקרים ניפול על רופא מוסמך ומקצועי.

אחד הדברים שאי אפשר לקנות בכסף הוא זמן. כלומר, ניסיון וותק מקצועי בתחום הוא משהו שלא נועד לרכישה. לאחר 10 שנות ניסיון ויותר, הרופא הבכיר יהיה מסוגל לבצע ניתוחים מורכבים עם אחוזי הצלחה די גבוהים. לעומתו, רופא ללא ניסיון רב לא יוכל לספק את הסיכויים האלה ללא מאמץ כביר והמון מזל.

לפיכך, ניסיון וותק מקצועי בתחום השתלת השיער הוא מאסט. עקב זאת, כל אדם שאכפת לו מהטיפול ומסיכוי ההצלחה, חייב לבחור ברופא עם הוותק והניסיון הרב ביותר. גם אם זה נשמע קלישאתי.

לסיכום

במאמר שלפניכם פירטנו חלק קטן מהפרמטרים המלאים לבחירת רופא עבור השתלת שיער. תוכלו לבצע את הניתוח גם במדינת ישראל, וגם מחוצה לה. אז איך לבחור רופא מומלץ להשתלת שיער? ובכן, יש לבחור אותו ע"פ שלושת הפרמטרים שציינו, וכמובן לבדוק האם ישנם המלצות נוספות באינטרנט לבחירת רופא. אנו מבטיחים לכם שמדובר בעשרות פרמטרים נוספים, שאותם תוכלו לטפח לחוזקכם, ובסופו של דבר התוצאה שתתקבל – הוא רופא מקצועי שיתאים את הטיפול הטוב ביותר עבורכם. למעוניינים, מידע נרחב בנושא נמצא כאן: https://hashtalot.co.il/

מקווים שהצלחנו להבהיר מעט את הנושא (:

צוות style4hair


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat