fbpx

שיקום שיער פגום בעזרת החלקת קראטין

שיקום שיער פגום עם החלקת קראטין

יותר ויותר נשים ברחבי הארץ נחשפות לנזקים שחווה שיערן במהלך סדר היום השגרתי שלהן, להוציא ימים קשים יותר לשיער כמו למשל ימים של שעות ארוכות בים. למזלנו בשנים האחרונות הקידמה מובילה אותנו להישגים טובים וכך צצים לנו בשוק יותר ויותר פתרונות לשיקום השיער והשבתו למצב טבעי, בריא ומלא חיים.

נזקי שיער נפוצים

 • אקלים ארץ – ישראלי : האקלים הסורר והמורד במדינתנו הקטנה מערים קשיים ואתגרים על שיערנו, הוא מאופיין בקרני שמש חזקות מאוד ובאזורים מסוימים גם בלחות גבוהה (בעיקר שמישור החוף) – מה שמצריך מאתנו לתת לו תשומת לב כפולה. תכשירי השיקום הפכו לחלק משגרת הטיפוח היומיומית שלנו, כדי למנוע ממזג האוויר הים תיכוני להכניע את שיערנו!
 • צבע, גוונים והבהרות: נשות ישראל אוהבות לגוון! איזה כיף זה לצבוע את השיער; אדום, סגול, כחול, בלונד – מה שבא לך היום, תהיי. אממה, כל הכיף הזה עולה לנו בבריאות השיער.
  הידעתן?! כמעט כל צבעי השיער מכילים אמוניה; בשימוש לאורך זמן היא פוגעת מחלישה את השערה ופוגעת באיכותה וחוזקה.
  על כן, מי שמשנה בתדירות גבוהה את צבע שיערה מומלץ עבורה להעניק לשיער טיפול שיקומי על בסיס שבועי או לפחות חודשי.
  אותו כנ"ל נכון גם לגבי גוונים; הם מייבשים את השיער בצורה אינטנסיבית והוא עלול להיקרע ולהיתלש.
 • עיצוב בחום: אי אפשר לסכם את נזקי השיער הנפוצים בלי להזכיר את המילים 'מחליק חשמלי ביתי' או 'מייבש שיער'; עיצוב השיער בחום (כאשר נעשה באופן קבוע) גורם להיחלשות והתייבשות השערה. חוזקה ועובייה קטנים וכך עלול השיער להיקרע, להיתלש ולנשור מכל פעולה הכי קטנה כמו שליפת קליפס מהשיער.

מוצרי שיקום והזנה נפוצים לשיער

את התכשירים הרגילים כולכן מכירות, מה שרובכן כנראה לא מכירות הם חומרי ההזנה והטיפוח שיש להשתמש בהם לאחר ביצוע החלקות שיער (מכל סוג). רוב מוצרי ההזנה והשיקום מתבססים על הרכב קראטין מלאכותי, הבא להתחקות במדויק אחר הקראטין הטבעי של שיערנו ולהגן על השיער בעזרת שכבה חיצונית עוטפת.

קיימות בשוק 2 אפשרויות לשיקום השיער:

 1. שיקום והזנת השיער בלא שינוי צורתו הטבעית.
 2. החלקת קראטין כתכשיר שיקומי לשיער פגוע.

מהיום עושים את כל סוגי החלקות קרטין לשיער בבית בקלות וביעילות! להזמנות התקשרו אלינו  054-7602034

שיקום שיער פגוע בעזרת החלקת קראטין

עוד לא נצפה פתרון כה אלגנטי ומושלם, המשלב בין שיקום השיער ועיצובו (שני דברים שעד כה היה קשה להשיג יחדיו). החומר הפעיל בהחלקת קראטין משקמת ביתית מבצע שיקום מיידי והתוצאות נראות לעין כבר בתום הטיפול, לאחר שטיפת השיער.

אמנם משתמשים במחליק שיער (רצוי קרמי) על מנת להקנות לשיער את הצורה הישרה המבוקשת, אך פעולה זו מבוצעת רק אחת לחידוש החלקת הקראטין הביתית (אחת ל- 4 חודשים לערך).

כך תעשי זאת: שיקום והזנת השיער באמצעות החלקת קראטין משקמת

אופן ביצוע החלקת קראטין משקמת אינו שונה בהרבה מהחלקות שיער אחרות. התהליך מתבצע באמצעות שטיפת וייבוש השיער, מריחת חומר ההחלקה ומריחת תכשיר מנטרל. פעמים רבות מתווספים לתהליך תכשירים שמטרתם להגן על השיער, כגון ספריי להגנה מפני חום או מסיכה מזינה בסיום הטיפול. באופן הזה מתאפשר לשקם שיער בעייתי כבר בתהליך ההחלקה.

 • לאחר חפיפה וייבוש חלקי של השיער, מרחי את חומר החלקת הקראטין המשקמת על כולו ושטפי במים בלבד.
 • במידה ואת מעוניינת להחליק את שיערך – לאחר מריחת התכשיר יש להמתין כחצי שעה ואז לעבור על השיער בצורה יסודית וליישר אותו בעזרת מחליק או מייבש שיער.

החלקת קראטין משקמת בריאה לכל סוגי השיער; החלבון משקם את השיער כבר בתהליך ההחלקה ומסייע לאחר הטיפול כרכיב בתכשירי טיפוח העוטף את שכבת השיער החיצונית ומגן על אזורי שיער שנפגמו.

לייעוץ חינם התקשרי:

054-7602034


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat