fbpx

קצר וקולע! החלקת שיער בבית

החלקת שיער בבית אפשר וגם מומלץ!

איך עובדת החלקת שיער?

קצר וקולע!

נשים ונערות בעלות שיער מתולתל וגלי רוצות שיער חלק ואוורירי?

עכשיו זה קל יותר מתמיד. מה המגמות החדשות בתחום החלקות השיער?

בנוסף במאמר זה נכתב טיפים לשמירה על השיער לאחר ההחלקה.

הכל על החלקת שיער!
נשים רבות בעלות שיער גלי או מתולתל אשר משתוקקות ליהנות משיער חלק יותר , בוהק ונוח לעיצוב, מחפשות את הפיתרון האולטימטיבי שיהיה נכון לשיערן.

בעבר פותחו תכשירים הניתנים לשימוש במספרות בלבד, וברבות השנים פותחו מוצרי החלקת שיער לשימוש בייתי, בעזרתם ניתן לבצע את השינוי בצורה בטוחה הנשמרת לאורך זמן.

שיער במרקם גלי מתחלק לשלוש קבוצות:
גלי עם נפח, מתולתל מלא ומקורזל – אפרו. לפני קבלת ההחלטה על ביצוע ההחלקה מומלץ לברר לאיזו קטגוריה השיער משתייך, ועל פי הנתונים הטבעיים הקיימים בו לבצע את השינוי בעזרת התכשיר בחוזק המתאים.

החלקת שיער יוצרת מראה חדש ומשחררת את האישה מהרגשת "חוסר השליטה" בשיער. היתרונות הבולטים של החלקת השיער יורגשו מיד לאחר טיפול של מספר שעות בלבד: יכולת סירוק והברשה טובה יותר, יכולת עיצוב באופן עצמאי וללא קושי, הפחתת הנפח באופן משמעותי בשיער ובוהק ומרקם חדש תוך שמירה על האיזון הטבעי של השיער.

כמו כן, לאחר ביצוע ההחלקה השיער הופך לנעים ורך למגע ברוב המקרים. יתרון נוסף בהחלקת השיער הוא הפחתת התלות בעיצוב השיער בעזרת פן (החלקה תוך ייבוש אינטנסיבי של השיער). לאחר ביצוע פעולת ההחלקה בשיער, תוכלי להפחית את התדירות של העיצוב בפן. למרות ההצלחה בתחום ההחלקה, עדיין קיים חשש בקרב נשים רבות על ההשלכות לגבי השיער לאחר ביצוע פעולה זו.

אפשר לומר כמעט בוודאות כי רוב התכשירים המיועדים לביצוע החלקת שיער פותחו על עם ידע טכנולוגי מאוד מתקדם, ולאחר מחקר מאוד מעמיק.
עם זאת, הצלחת הפעולה תגיע רק בתנאי שהפעולה מתבצעת לאחר אבחון מקצועי פרטני, התאמת החומרים למבנה השיערה, שימוש בתכשיר בדיוק רב ולפי המלצות היצרנים והוראות השימוש.

טיפים לשמירה על השיער לאחר החלקה:

להסתפר אחת לחודשיים – גזירת קצוות השיער ובדיקה של האורכים על מנת לוודא כי השיער אינו יבש ואינו מתפצל.

שימוש יומיומי בקרם המיוצר על בסיס סיליקון, אותו ניתן למרוח על השכבה החיצונית של השיער ובכך לצפות את השיער בשכבת הגנה, תוך הענקת מראה מבריק ובריא.

חשוב לבחור במברשת קלה ונוחה לשימוש. הברשת השיער במברשת שאינה מתאימה למרקם החדש שנוצר בשיער תזיק לו קשות!

ריכוך השיער לאחר החפיפה מתאפשר עם מסיכה אינטנסיבית או מרכך שיער העשוי ממקור צמחי ומינרלים, איתם ניתן לנטרל קשרים.

במקרים בהם את צובעת את השיער לגוון כהה, ניתן לשקול מעבר לשימוש בצבע "שטיפה" עדין יותר, שאינו מכיל אמוניה. המעבר לצבע עדין יותר יפחית את העומס שנוצר על השיער מבחינת רמת החמצון והאינטנסיביות של החומרים הקיימים בפורמולות הצבע הקימות.


החלקת שיער בבית

אפשרי ואפילו מומלץ!

כבר מעל עשור הפך תחום החלקות השיער בקרב נשים לדבר מאוד משמעותי וזאת משום שהשיער זה אחד הדברים הראשונים שאנו מבחינים בו ובפרט כאשר נעשה שינוי אילו קל עם תספורת, צבע או החלקת שיער. כיום רוב הנשים בישראל סובלות משיער יבש מאוד ופגום, כל זאת בגלל הלחות הגבוהה בישראל שמשפיעה בעיקר על מי שגרה באיזור מישור החוף. כמובן שיש עוד סיבות לשיער יבש ופגום כגון: צבעי השיער והחמצן שבתוך הצבע (שתפקידו לפתוח את השיערה על מנת שיחדור הצבע לליבת השיערה מה שגורם לנזק לשיער). יש גם סיבות טבעיות של גנטיקה שינויים הורמונליים ועוד …

החלקת קראטין פראדה

ב-2015 הוקמה חברת סטייל4הייר בדיוק בגלל הצורך בהחלקות שיער אורגניות המכילות מינרלים וללא פורמלין ושאר חומרים כימיים. החלקת שיער פראדה מבית סטייל4הייר עונה בדיוק על הצורך של אלפי נשים ברחבי העולם לטפח שיערן לתוצאות מושלמות של שיער חלק, רך ובוהק מבלי לפגוע בבריאות שיערן.

יתרון בולט של מוצרי פראדה העובדה שהחלקות אלו מתאימות לכל סוגי השיער, גם לנשים בהירות שיער וגם לאותן נשים הסובלות משיער יבש ופגום.

חידוש נוסף בתחום החלקות השיער בעשור האחרון היא האפשרות לעשות החלקה באופן עצמאי בבית ולא להיות תלויים באיש מקצוע דווקא ולשלם הון עבור משהו שנידרש באופן שיגרתי אצל נשים.

הפורמולה של החלקת שיער פראדה מתאימה למזג האוויר הישראלי וממשיכה להתפתח במעבדות החברה לפי הצרכים המשתנים של הלקוחות.

במספרות לא ניתן באמת לדעת באמת באיזו החלקת שיער משתמש הספר ואם זה מוצר מאושר מטעם משרד הבריאות כמו שהוא טוען מה גם שמחיר ההחלקה גבוה הרבה יותר וזה וודאי פחות זמין מהחלקה ביתית בפרט בתקופה הלא פשוטה של הקורונה.

חשוב להדגיש!

החלקות שיער המכילות חומרים כימיים ו/או פורמלין מזיקות לשיער וגורמות לו להתייבש ולהישבר ולעיתים אף פוגעות במערכת הנשימה בגלל האדים הרעילים שמשתחררים במהלך ביצוע ההחלקה.

כיום מאוד פשוט לבדוק חוות דעת ברשתות, בפייסבוק, ביוטיוב וגם באינסטגרם. כדאי גם לבדוק באתרים פופולריות של מוצר ואם יש אחריות של החברה.


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat