fbpx

טיפוח השיער לאחר החלקת קראטין | כך תשמרי על התוצאות

טיפוח השיער לאחר טיפול קראטין, שונה מטיפוח שיער שלא עבר החלקות; פעם, על מנת להקנות לשיערך מראה חלק לאורך זמן, נאלצו נשים ברחבי העולם להשתמש בתכשירים מחרבי שיער כגון ג'ל או מוס. למזלנו העולם מתקדם, וכיום – ניתן לבצע החלקות קבועות, טיפול קראטין (ואפילו משקם) לשיער, מבלי להזדקק לתכשירים הפרימיטיביים והקשים לשיער. כך תזכי לשיער חלק ובריא, ללא צורך במייבשי שיער, מחליקים או תכשירים ומכשירים אחרים.

היום שאחרי – איך תשמרי על תוצאות החלקת הקראטין?

לפני שניגע ב'איך לטפח', עלייך לדעת איך לשמור על שיערך חלק ונעים למגע כביום החלקתו:

 • שמירה על צורה חלקה – ב-72 השעות שלאחר החלקת קראטין, אין להרטיב את השיער או לשנות את צורתו. איסוף השיער 'לוכד' לחות בשיער, מה שגורם להן להסתלסל ולפגוע בתוצאות החלקת הקראטין; מעבר ללכידת לחות, הגומייה עלולה להשאיר סימנים על השיער ולשנות את צורתו. לאחר כשלושה ימים לערך, תוכלי לעשות עם השיער מה שתרצי, כמה שתרצי ואיפה שתרצי.
 • תכשירי שיער –כדי לשמור על טיפוח יומיומי לשיער, מומלץ להשתמש בתכשירים ייעודיים לשיער שעבר החלקת קראטין (נרחיב עליהם בהמשך); כמו כן, מומלץ להוסיף שימוש במסכה פעמיים בשבוע לצורכי הזנה.
 • רומן עם הספר – כדאי שתתאפקי לפחות שבועיים, שלושה עד שאת ניגשת לעשות תספורת, צבע או מה שביניהם.

תכשירים לטיפוח השיער לאחר החלקת קראטין

תכשירי הטיפוח הסטנדרטיים כוללים שמפו, מרכך ומסכת שיער; עלייך להתאים את סוגם לסוג שיערך (יבש, דק וכדומה) ולשים לב שמדובר בתכשירי הזנה בסיסיים המיועדים לשיער שעבר החלקה, כימית במיוחד.

 • במידה ושיערך פגום ויבש מאוד, הפני את תשומת ליבך למוצרים המכילים חלבונים בונים כמו קראטין או קולגן, המחזקים ומשקמים את השערה באופן מיידי. רכיבים טבעיים המזינים את השערה לכל אורכה, חשובים לשמירה על בריאות וטיפוח השיער לאחר החלקת קראטין; הם כוללים שמנים, חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.
 • השתמשי בתרסיס לחות לאחר החפיפה. רססי על חלקו הארוך של השיער (לא על הקרקפת), ניתן לפזר אותו בצורה אחידה על השיער בעזרת גלגול השיער בין הידיים.
 • סרום לשיער מצפה את השכבה החיצונית של השערה ומסייע לשמור על הלחות והברק הטבעיים של השיער. הסרום היעיל ביותר הוא סיליקון, שהופך את השיער למבריק ויפה. שימי לב: אין להשתמש בסרום בקרבת הקרקפת, שכן הוא יכול לגרום לשמנוניות גבוהה ולא אסתטית לעין שעלולה לפגוע בתוצאות ההחלקה.
 • פרטים טכניים: הקפידי להשתמש במוצרים שדרגת החומציות שלהם היא 5.5-6 PH, לא פחות ולא יותר. בנוסף, שימי לב שהמוצרים כוללים מסנני קרינה, שכן השמש יכולה לגרום נזק לשיער, בשילוב עם חומר ההחלקה.

מהיום עושים את כל סוגי החלקות קרטין לשיער בבית בקלות וביעילות! להזמנות התקשרו אלינו  054-7602034

עיצוב השיער לאחר החלקת קראטין

אחת הסיבות העיקריות שנשים מבקשות להחליק את שיערן לצמיתות, היא הרצון לעצב אותו בקלות ובחופשיות, כיד הדמיון; שיער חלק מאפשר זאת בלא השקעת אנרגיות מיותרות או מאמץ. על כן, ניתן לכן כמה דגשים, כדי שלא תפגעו בשיערכן, שגם ככה עדין כעת, לאחר החלקה:

 1. במידה והחלטת להשתמש במחליק, על אף שיערך החלק בעקבות טיפול הקראטין, השתמשי בקרם קראטין על מנת לצור שכבת הפרדה בין המחליק לשיער שעבר טיפול כימי.
 2. בין אם מייבש שיער ובין אם מחליק, הקפידי על שימוש בטמפ' נמוכות.
 3. בעת ייבוש השיער לאחר המקלחת, העדיפות הראשונה היא לייבש אותו קלות ובעדינות עם מגבת ולאחר מכן להניח לו להמשיך להתייבש לבד.
 4. המנעי מסירוק השיער לאחר מקלחת, שכן כאשר הוא רטוב הוא עדין ושביר יותר, במיוחד לאחר החלקת שיער, כל שכן כימית. סרקי את שיערך לאחר הייבוש, שימי לב לא למשוך את קצות השיער, אלא לפרום את הקשרים (במידה ויש) בזהירות.
 5. בגדול, החלקת קראטין מותירה את השיער מושלם: בריא, יפה וחיוני; העמסה על השיער של תכשירים או מוצרי טיפוח רק עלולה להכביד על השיער ולפגוע במראהו. גם התכשירים המומלצים למעלה, השימוש בהם הוא פעם בשבוע, יותר מזה – כל המוסיף גורע.
התקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat