fbpx

החלקת קראטין בעולם המערבי

החלקת קראטין בעולם המערבי

קיימים סוגים שונים של החלקות; החלקה נחשבת לקבועה כיוון שהשיער לא חוזר למצבו המקורי, וצריך לחדש את הטיפול על השורשים החדשים. 

קיימים מספר חסרונות בסוגי ההחלקות הקבועות, כמו שיער יבש יותר, חלש ופגיע.

לעומת זאת קיימות החלקות הנחשבות עדינות יותר, החודרות אך ורק לשכבת השיער הראשונה ומעניקות לה ציפוי מוחלק; הן כוללות חומרי שיקום והזנה לשיער, כמו נבט חיטה ופרוטאין.
ההחלקות האגרסיביות מעניקות מראה מגוהץ, מיושר מאוד, בצורת מקלות, לעומת ההחלקות העדינות המקנות מראה טבעי יותר ומהוות פתרון קוסמטי מצוין למעוניינות בהורדה וצמצום נפח השיער, בקבלת שיער כנוע ונוח לסידור.

ההחלקה הנפוצה ביותר היום, בעולם המערבי, היא החלקת קראטין. היא גם העדינה והפחות מזיקה, ומתבצעת בעיקר על שיער צבוע ופגום מאוד או על שיער עם גוונים (פחות אפקטיבית על שיער טבעי).

אופן ביצוע ההחלקה

החלקת קראטין נעשית בסדר הבא, ואורכת לרוב כשעה וחצי:

 1. חפיפה ושטיפת השיער.
 2. ייבוש השיער בפן.
 3. מריחה הדרגתית של חומר ההחלקה מבוסס הקרטין.
 4. השארת החומר על השיער למשך שעה שלמה, השיער חייב להיות פזור וניתן לסרקו מעט.
 5. שטיפת השיער במים בלבד.
 6. מייבשים את השיער בפן ועוברים עליו ביסודיות עם מחליק קרמי.

  *להחלקת קראטין אין תופעות לוואי, למעט הסובלות ממחלות עור (מומלץ להיוועץ ברופא).

מהו החידוש בשיטה?

עד לאחרונה, שיטות ההחלקה השונות אשר הוצעו לקהל הרחב כללו שימוש ברעלים (הנפוץ ביניהם הוא הפורמלין) ובחומרים העלולים לפגוע בבריאות הלקוחות. לאחר ניסויונות מרובים, פותחה נוסחה חדשנית המשלבת בין משאבים טבעיים למדע וטכנולוגיה ומאושרת ומומלצת ע"י משרד הבריאות!

החלקת קראטין כהחלקה משקמת

הקראטין הוא חלבון המצפה את השערה ובכך סוגר קצוות מפוצלים ומעניק לה מראה בריא יותר. יש מעצבי השיער המשתמשים בהחלקת קראטין, בין היתר, גם כשיקום לשיער. אם נגרם נזק לשערה לאחר החלקה קבועה, לא ניתן לחזור על אותה ההחלקה מחשש לקריעה חלקית או ממשית של קטעי שיער. במקרים אלו עדיף לבצע החלקה עדינה (קראטין למשל) שעובדת על החלק החיצוני של השערה ולא הפנימי, כדי לחזק אותה ולהקטין את הסיכוי לקריעתה.

מהיום עושים את כל סוגי החלקות קרטין לשיער בבית בקלות וביעילות!

להזמנות התקשרי:  054-7602034


יתרונות החלקת קראטין

הקרטין הוא אחד החלבונים המרכיבים את השיער, הוא מוריד את נפח השיער בצורה משמעותית, נותן לו ברק והופך אותו קל יותר לעיצוב. התוצאה נשמרת למשך חודשיים־שלושה, תלוי בסוג השיער ובכמות הפעמים שחופפים אותו. עם הזמן הקרטין נשטף בהדרגתיות מהשיער, ויש להשתמש בשמפו ובמרכך יעודיים, שאינם מכילים מלחים.

יתרונות נוספים:

 • אינה פוגעת במבנה השערה
 • שומרת על מראה חיוני
 • משקמת את השערות הפגומות
 • בעלת אישור מטעם משרד הבריאות
 • נטולת חומרים מסרטנים ופורמלין
 • סוגרת קצוות מפוצלים
 • מקנה לשערה חוזק
 • משקמת את השערה ומעניקה לה ברק וזוהר
 • עשירה בוויטמינים ומינרלים
 • מתאימה לנשים מתולתלות ומקורזלות, בעלות שיערבהיר או כהה.

לסיכומו של דבר, שיטת ההחלקה החדשה היא פרי פיתוח של אנשי מקצוע תחום הטיפוח והאסתטיקה, מדענים מתחום הביו-כימיה ודרמטולוגיים מובילים מענף הקוסמטיקה. יחד, הצליחו ליצור את הנוסחה המעולה ליופי, נוחות ובריאות – החלקה אשר מפיחה חיים בשיער פגום; משקמת אותו, עוטפת אותו ומקנה לו חוזק, בכך למעשה הופכת את השיער לבריא יותר. החלקה באמצעות קרטין מחזיקה אף מעמד לפרק זמן ארוך יותר – פי 2 – בהשוואה לשיטות אחרות!


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות!

מצורף לינק לאתר של משרד הבריאות :

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :)
WhatsApp chat